Stroje kąpielowe jednoczęściowe – komu pasują?

stroje-kapielowe-jednoczesciowe12

Wydaje Ci się, że w jednoczęściowym stroju kąpielowym dobrze wyglądają tylko kobiety o wyrzeźbionej sylwetce, które są pływaczkami? Nic podobnego. Strój jednoczęściowy może uwydatnić więcej twoich zalet niż ci się wydaje!


Załóżmy, że jesteś “lekko puszysta”. Nie chcesz aby paseczki bikini nieestetycznie wcinały się w twoje miękkie ciałko i wolałabyś zasłonić nieco brzuszek. Obawiasz się, że strój jednoczęściowy do reszty pozbawi cię kobiecych kształtów, uciśnie biust. Wybierz zatem miskę z fiszbinem. Taki fason doskonale utrzyma ciężar biustu i uwydatni go, odciągając uwagę od innych partii ciała. Stroje jednoczęściowe nie deformują już sylwetki jak kiedyś. Są taliowane i dopasowują się do sylwetki wiec nie będziesz musiała się w niego wciskać i odczuwać dyskomfortu. Strój jednoczęściowy pięknie wygładzi Twój brzuszek i wymodeluje pośladki.

Jeżeli jesteś szczupła dziewczyną o niewielkim biuście a w stroju kąpielowym jednoczęściowym do tej pory wyglądałaś jak mała dziewczynka również pomyśl o usztywnianej miseczce. Lekki push-up sprawi, że twój biust zyska pełniejszy kształt i doda ci kobiecości. Jeżeli jesteś odważna możesz zdecydować się na strój, który ma wycięte boki, optycznie wyszczupla on talię  i nadaje twojemu ciału kształt klepsydry.

Strój jednoczęściowy świetnie sprawdza się na basenie. Nie martwisz się wtedy, że przy dynamicznym pływaniu czy skoku do wody, strój zsunie się i niechcący uraczysz innych pływaków widokiem swoich części ciała, które zwykłaś raczej ukrywać.
Jednak strój kąpielowy jednoczęściowy na basen wcale nie musi być nudny, jednokolorowy i prosty. Jeśli chcesz zobaczyć kilka naprawdę interesujących wzorów, polecam sklepy internetowe( np. She ) z kostiumami kąpielowymi, gdzie możesz przeglądać je do woli i znaleźć coś dla siebie.