Modne stroje kąpielowe – lato 2016

Modne stroje kąpielowe lato 2016

Modne stroje kąpielowe to znaczy jakie? Co dziś jest modne a co jest teraz passe? Czego unikać, aby nie przysporzyć sobie żadnej wpadki? W tym artykule otrzymasz kilka podpowiedzi co zakładać na plażę, a czego raczej unikać.

Stroje kąpielowe 2016

Po pierwsze nawet najbardziej modne stroje kąpielowe nie będą prezentować się dobrze, jeśli będzie chciała wcisnąć się w rozmiar o wiele za mały. Wtedy twoje ciało będzie nieestetycznie wylewało się zza krawędzi stroju. Jeśli jesteś osobą puszystą nie upieraj się na stroje mocno wycięte. Może to spowodować utratę pewności siebie i dyskomfort gdy w ruchu strój odsłoni to czego nie powinien. Panie o większych rozmiarach świetnie wyglądają w modelujących modnych strojach kąpielowych jednoczęściowych.

Zaobserwuj jak łączyć kolory. Możesz inspirować się nie tylko trendami odzieżowymi. Często przedmioty codziennego użytku zaprojektowane są w przemyślany sposób tak, by cieszyć oko dobrymi połączeniami kolorystycznymi. Ostatnio modne stroje kąpielowe są o odcieniach szarości oraz grafitu, oprócz tego zestawiane są także z jaskrawymi żółcieniami czy żywym pomarańczem jak również z zielenią. Dobrze z każdym kolorem współgra czerń oraz biel.

Pomyśl o dodatkach. Sznur pereł na plaży nie jest najlepszym wyjściem. Postaw na kolorowe kolczyki, zwiewną chustę czy kapelusz. Pamiętaj by nosić dodatki dedykowane noszeniu o letniej porze. Nie przewiązuj w talli tkanin grubych, które spowodują tylko nadmierne pocenie.